Kurumsal Değerler

Kurumsal Değerler

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir
1

Müşterilerimizin talepleri bizim için her şeyden daha önemlidir. Sağladığımız hizmetler ve satış sonrası desteğimiz ile müşterilerimizin her zaman arkasındayız.

Her Zaman En İyi Olmayı Hedefliyoruz
2

İşimizi yaparken en iyi şekliyle yapmak ana gayemizdir. Kalitemizde, verdiğimiz hizmette, iş ortaklarımızla ilişkilerimizde her zaman en iyisi olmak için çalışıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için ısrarcı olmak başlıca görevlerimizdendir.

Çalışma Arkadaşlarımız Bizim İçin Önemlidir
3

Her geçen gün bünyemize daha fazla çalışma arkadaşı katarak Dolphiner ailesini büyütüyoruz. Onların gelişmelerine imkân tanımak, dinlemek, karşılık bilgi alışverişi yapmak, herkesin düşüncesini açıkça ifade edebileceği huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak görevini üstlenmekten zevk alıyoruz.

Çevresel Sorumluluğumuzun Farkındayız
4

İkinci bir evimiz olmadığının bilincindeyiz. Bu yüzden yaptığımız üretimleri bunun bilincinde bir yaklaşımla yapıyoruz, geleceğimizi koruyoruz.

Değişimin ve Öneminin Farkındayız
5

"Değişim, değişmeyen tek şeydir" cümlesini ilke kabul ediyoruz. Değişen teknolojiye ve diğer tüm koşullara müşterilerimizin beklentilerini ön planda tutarak hızlıca uyum sağlıyoruz.